Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Stále komisie pri MsZ mesta Handlová, predsedovia a členovia pre volebné obdobie 2018-2022

Po kliknutí na jednotlivé názvy stálych komisií pri MsZ mesta Handlová pre volebné obdobie 2018-2022 si pozrite pozvánky a materiály k zasadnutiam.

Aktuálny rokovací poriadok stálych komisií pri MsZ mesta Handlová z roku 2015 nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem

Komisia ekonomická, správy majetku mesta a mestských projektov: predseda Ján Spevár, členovia: Danica Baranovičová, Ivana Hromádková, Iveta Jurkovičová, Vladimír Buzalka, Celestín Černák, Ivan Gašparovič, Miroslav Gešvantner, Monika Holeinová, Jozef Maďar, Jarmila Podobová, Janka Rybáriková, Stanislav Sklenka, zapisovateľky: Marta Kollárová, Simona Mihalusová. (Komisia zvolená na MsZ Handlová 29.1.2019).

Komisia výstavby, územného plánovania, životného prostredia a dopravy: predseda Arpád Koszta, členovia: Lina Gregor, Blažej Litva, Radoslav Ciglan, Michal Hoos, Patrik Juríček, Dušan Klas, Ivan Makovinský, Radko Marget, Juraj Medera, Rastislav Nemec, Kristián Riška, Deana Šťupáková, zapisovateľ: Vladimír Holúbek. (Komisia zvolená na MsZ Handlová 29.1.2019)

Komisia zdravotná, sociálna a ochrany verejného poriadku: predsedníčka Alžbeta Orthová, členovia: Lucia Jonásová, Jozef Stopka, Erika Budovičová, Alica Buzalková, Peter Dudáš, Iveta Hlobíková, Viera Mrázová, Emília Nyitraiová, Milan Pepich, Mária Róžová, Milan Sýkora, Jozef Šafárik, zapisovateľka: Zuzana Šaláteková (Komisia zvolená na MsZ Handlová 29.1.2019)

Komisia vzdelávania, práce s deťmi a mládežou: predsedníčka Danica Baranovičová, členovia: Jozef Juríček, Marcela Šimonová, Monika Galbavá, Stanislav Ivanič, Ingrida Janáková, Mária Maňáková, Anna Neubauerová, Branislav Ondruška, Eva Paráková, Darina Plavcová, Vlasta Reisová, Janka Valuchová, zapisovateľka: Jaroslava Maslíková. (Komisia zvolená na MsZ Handlová 29.1.2019)

Komisia športu: predseda Martin Uríček, členovia: Tomáš Arvay, Jozef Juríček, Eduard Straka, Ivana Hromádková, Ján Beránek, Ľubomír Blaho, Milan Geleta, Andrej Harák, Peter Košičár, Mária Kotríková, Marek Radovský, Ondrej Haviar, zapisovateľka: Paulína Deliová. (Komisia zvolená na MsZ Handlová 29.1.2019)

Komisia kultúry a cestovného ruchu: predseda Tomáš Arvay, členovia: Lina Gregor, Róbert Burgan, Paulína Deliová, Michal Hertlík, Vladislav Horváth, Adam Jakubík, Jozef Javúrek, Vladimír Krč, Ingrid Marková, Jana Paulínyová, Jozef Pavelka, Jarmila Žišková, zapisovateľ: Martin Podoba. (Komisia zvolená na MsZ Handlová 29.1.2019)

Komisia pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií funkcionárov mesta: predseda Jaroslav Daubner, členovia: Lina Gregor, Dušan Klas, Arpád Koszta, Alžbeta Orthová, Eduard Straka, zapisovateľka: Jana Grenčíková (Komisia zvolená na ustanovujúcom MsZ 10. 12. 2018).

Pozn.:Mená predsedov a členov uvádzame bez titulov.


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka