Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Handlovské gramy 2019

ha_grammy_logo_3.png

I. ročník celoslovenskej súťaže
 

Súťaž pre mladých nádejných spevákov a skupiny z celého SLOVENSKA. 

Kedy? 24. -  25. 5 od 10.00 – 18.00 hod. V piatok sa môžete tešiť na sútaž skupín a v sobotu na súťaž jednotlivcov. Prezentácia od 8.00 hod. – 10. 00 hod.

Prečo prísť? OPEN AIR podujatie na veľkom pódiu so skvelým ozvučením. Veľký počet divákov a vynikajúca atmosféra na námestí v centre mesta. Zapálení, skúsení organizátori. A predovšetkým. Skvelé zloženie poroty.

Henry Tóth – Gitarista a producent, ktorý spolupracoval vo svojej hudobnej kariére s takými veličinami československej scény ako Marika Gombitová, Demikát, Citrón, Richard Muller, Marián Čekovský, Elán...

Marián Greksa - rockový spevák, gitarista, známy pôsobením v skupinách Modus a Demikát. S kapelou Grexabath boli mimo iné predkapelou legendárnej kapely Deep Purple.

Vladislav Leškovský – Bubeník,majiteľ nahrávacieho štúdia Whatever. Hudobne polupracoval s rôznymi umelcami v rámci či už koncertnej alebo štúdiovej spolupráce. Najvýznamnejšie mená :Chill on the Sun, the Magpie, Kreins, René Lacko, Big Bang, Ivana Kováčová, Ivana Regešová, Janko Kulich a kolégium, Anna Bartová, MAOK a ďaľší...

Karolína Kantorová – Mladá, talentovaná 19 ročná speváčka. Aktuálne Supervíťaz národného kola súťaže Spievam po francúzsky. Objav festivalu Nové tváre slovenského jazzu v Bratislave a držiteľka Ceny slovenského hudobného fondu.

Výborné a motivujúce ocenenia: Honorované zmluvy na vystúpenia od DK mesta Handlová, nahrávanie v štúdiu, nádherné a hodnotné vecné ocenenia.
Prihlášky je potrebné vyplniť a poslať najneskôr do 10. mája 2019 do 18.00 hod. na mailovú adresu:ria.fercak@gmail.com
Poznámka: V prípade nepriaznivého počasia sa súťaž presúva do kinosály DK Handlová s kapacitou v hľadisku 358 miest.

K prihláške spev:
Súčasťou prihlášky odoslanej mailom musí byť MP3 podklad nazvučovacej a súťažnej piesne. Označiť N1 – MP3 nazvučovacej piesne, S2 – MP3 súťažnej piesne. Prihlášku pre spevákov nájdete po kliknutí sem
Štartovné súťažiaci spev: 15 €
Pedagóg/ sprievodná osoba: 5 €
Pri úhrade v správe pre prijímateľa uveďte prosím meno súťažiaceho/ pedagóga, či sprievodnej osoby!!!
Spolu s prihláškou je potrebné uhradiť štartovné v prospech účtu organizátora:
IBAN:SK 62 5600 0000 0090 6237 5001 VS: 242505

K prihláške skupiny:
Č. účtu DK Handlová: IBAN:SK 62 5600 0000 0090 6237 5001 VS: 242505
Štartovné: 7 €/ na každú osobu v kapele. 5 € pedagóg/sprievodná osoba.
Spolu s prihláškou je potrebné uhradiť štartovné v prospech účtu organizátora:
Pri úhrade v správe pre prijímateľa uveďte prosím meno skupiny. Prihlášku pre skupiny nájdete po kliknutí sem 

V prípade počtu aspoň 4 big bandov (početnejších skupín) otvoríme samostatnú kategóriu pre tieto zoskupenia. V prípade nižšieho počtu môžu súťažiť spolu so skupinami.

 plagat_gramy kopie.jpg


 

dnes je: 23.5.2019

meniny má: Želmíra

webygroup

English version
Úvodná stránka