Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oprava vysokonapäťových stožiarov vyžaduje leteckú technikuVytlačiť
 

Vrtulnik Zdroj: Igor Roško My Hornonitrianske novinyStredoslovenská distribučná, a.s. ako realizátor stavby: rekonštrukcia vedenia 110kV z Handlovej (v časťi pri bani) do Chrenovec-Brusna ďakuje za porozumenie ohľadom zvýšeného hluku spôsobeného preletmi vrtuľníka, aj v skorých ranných hodinách.

Nakoľko sa jedná o náročnú a nebezpečnú prácu závislú na počasí, prevažne pôsobením vetra, z toho dôvodu je nutné upravovať dobu, kedy je spôsobilé a bezpečné túto prácu vykonávať.

Práce vrtuľníkom (pre montáž stožiarov) budú pokračovať v dňoch 12.07.2019 od cca 5:30 hod v závislosti od počasia a potom od pondelka dňa 15.07. a 16.07.2019 zasa od cca 5:30 hod. V prípade bezvetria môžu byť práce vyknávané počas celého dňa do 20:00 hod.

3.etapa stavania stožiarov vrtuľníkom bude predbežne v 32 týždni 12.08.2019 a bude prebiehať v obci Morovno a Chrenovec-Brusno.

Stredoslovenská distribučná, a.s.
 

FOTO vrtuľníka Zdroj: Igor Roško My Hornonitrianske noviny. Prevzaté z článku MY HN, ktorý nájdete po kliknutí sem. 


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka