Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

2. ročník turnaja v malom futbale o pohár MY Hornonitrianskych novín Vytlačiť
 

O_pohar_MY_2019_s_logami-page-001.jpg

Hornonitrianske noviny MY v spolupráci s MFK Baník Handlová a ďalšími partnermi Vás pozývajú na 2. ročník turnaja v malom futbale v sobotu 20. júla 2019 so začiatkom od 8.00 h na štadióne MFK Baník Handlová.

Hrať sa bude v dvoch skupinách systémom každý s každým, postup do vyraďovacích bojov si vybojujú štyri najlepšie celky. Zvoliť tento variant sme sa rozhodli preto, aby si každý do sýtosti zahral. Už teraz sa všetci tešíme na úvodný výkop a veríme, že nám počasie bude opäť priať,“ za organizačný tím MY povedala Ingrid Balážková.

Zápolenia sa odohrajú na dvoch ihriskách, hodnotné poháre získajú tri najlepšie celky. "Pre víťaza bude pripravená krásna cena v hodnote 600 eur,“ dodala.Organizátori aj na druhom ročníku odmenia tiež najlepšieho brankára a hráča.

SKUPINA A

FC Alko JN Club

Atletico Novejsa

FC Rondel

Slovan team Priwitz

FC Piváreň Kopanice

Tiki Taka Bratislava

 

SKUPINA B

MFK Baník Handlová

Old boys Gewis

Arkádia 1. FC

FC 1912 Topoľčany

FC GB Minners

7edma Patrioti

 

SKUPINA A

(2x10 minút, ihrisko 1)

08.00 FC Alko JN Club - Atletico Novejsa

08.22 FC Rondel - Slovan team Priwitz

08.44 FC Piváreň Kopanice - Tiki Taka Bratislava

09.06 FC Alko JN Club - FC Rondel

09.28 Atletico Novejsa - Tiki Taka Bratislava

09.50 Slovan team Priwitz - FC Piváreň Kopanice

10.12 FC Rondel - Atletico Novejsa

10.34 FC Piváreň Kopanice - FC Alko JN Club

10.56 Tiki Taka Bratislava - Slovan team Priwitz

11.18 FC Rondel - FC Piváreň Kopanice

11.40 FC Alko JN Club - Tiki Taka Bratislava

12.02 Atletico Novejsa - Slovan team Priwitz

12.24 Tiki Taka Bratislava - FC Rondel

12.46 Atletico Novejsa - FC Piváreň Kopanice

13.08 Slovan team Priwitz - FC Alko JN Club

 

SKUPINA B

(2x10 minút, ihrisko 2)

08.00 MFK Baník Handlová - Old boys Gewis

08.22 Arkádia 1. FC - FC 1912 Topoľčany

08.44 FC GB Minners - 7edma Patrioti

09.06 MFK Baník Handlová - Arkádia 1. FC

09.28 Old boys Gewis - 7edma Patrioti

09.50 FC 1912 Topoľčany - FC GB Minners

10.12 Arkádia 1. FC - Old boys Gewis

10.34 FC GB Minners - MFK Baník Handlová

10.56 7edma Patrioti - FC 1912 Topoľčany

11.18 Arkádia 1. FC - FC GB Minners

11.40 MFK Baník Handlová - 7edma Patrioti

12.02 Old boys Gewis - FC 1912 Topoľčany

12.24 7edma Patrioti - Arkádia 1. FC

12.46 Old boys Gewis - FC GB Minners

13.08 FC 1912 Topoľčany - MFK Baník Handlová

 

Obedňajšia prestávka

 

ŠTVRŤFINÁLE

(Ihrisko 1,2)

15.00 1A – 4B

15.00 3A – 2B

15.22 2A – 3B

15.22 4A – 1B

 

SEMIFINÁLE

(Ihrisko 1)

15.44 1A/4B - 3A/2B

16.06 2A/3B - 4A/1B

 

O 3. MIESTO

(Ihrisko 1)

16.28 Porazení semifinalisti

 

FINÁLE

(Ihrisko 1)

16.50 Víťazi semifinále

POZOR: Časy sú len orientačné....







 


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka