Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Podnikateľský coffee break s eurofondami. Vytlačiť
 

i4842127_f8syh_1516631615.jpg

 

 

 

Miestna akčná skupina Žiar organizuje informačný deň s bankovými inštitúciami.

Pozývame všetkých podnikateľov resp. potenciálnych podnikateľov, ktorí majú záujem uchádzať sa o nenávratný finančný príspevok prostredníctvom MAS na diskusiu o možnostiach spolufinancovania projektov prostredníctvom cudzích zdrojov. Pozvanie na stretnutie prijali 4 bankové spoločností, ktoré predstavia svoje produkty určené pre podnikateľský sektor.

Informačný deň sa uskutoční dňa 17.7.2019. od 8.00 do 11.00hod v Miestnom kultúrnom stredisku č.367 v Chrenovci – Brusne.

Program:

8.00 - 9.00hod           − Proces verejného obstarávania v podmienkach projektov

9.00 - 11.00hod         − Prezentácia produktov bankových inštitúcií (Prezentácia bude prebiehať v rozsahu 1/2hod.banková inštitúcia)

Od 11.00 hod            − Individuálne konzultácie so zástupcami bankových inštitúcií

Máte nápad ako zveľadiť svoje podnikanie? Našli ste dieru na trhu a plánujete ju svojou činnosťou „zaplátať“? Máte chuť s podnikaním začať? Premýšľate, odkiaľ zabezpečiť zdroje? Kto Vaše myšlienky zafinancuje, aby sa stali realitou? Pomôcť Vám môžu nenávratné finančné prostriedky aj prostredníctvom MAS.

Miestna akčná skupina Žiar, ktorá združuje obce Handlovskej doliny, Hornonitria a obec Cigeľ vyhlási koncom júla 2019 výzvu na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok z Integrovaného regionálneho operačného programu SR zameranú na podporu podnikania v našom území. Na realizáciu svojich projektových zámerov môžete získať až 42 000 eur, čo predstavuje 55% celkových oprávnených výdavkov projektu. Schvaľovací proces prebehne na miestnej úrovni našej MAS Žiar.

Účasť na informačnom dni je potrebné z organizačných dôvodov vopred nahlásiť na info@masziar.sk alebo na t.č. 0919 19 30 10. Ste srdečne vítaní! Viac informácií nájdete na www.masziar.sk.


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka